متخصص قلب و عروق – 3 علامت به معنای این است که شما باید یک مورد را ببینید

متخصص قلب یک پزشک پزشکی است که به طور خاص امور مربوط به سیستم قلبی عروقی را درمان می کند. این بدان معنی است که می تواند هر چیزی را که به قلب و همچنین رگ ها و رگ ها مربوط می شود ، درگیر کند. وقتی شخصی به دانشکده پزشکی می رود ، می تواند در زمینه های مختلف تخصص داشته باشد.

بنابراین اگر دانش آموزی می خواهد مناطق خاصی از قلب را مطالعه کند ، این بدان معناست که آنها ملزم به گذراندن چندین سال تحصیل مانند چهار سال تحصیل در مقطع کارشناسی و تحصیلات پزشکی هستند. در طول دانشکده پزشکی ، تأکید بر پزشکی داخلی است زیرا مربوط به سیستم قلبی عروقی است. علاوه بر این ، دانش آموز باید در امتحانی قبول شود که به آنها اجازه تأیید صلاحیت دهد.

در نتیجه ، وی صلاحیت معالجه بیمارانی را دارد که دچار ناراحتی قلبی یا سایر استنت قلب موارد مرتبط هستند. این مسئله همچنین می تواند شامل کودکانی باشد که مشکلات قلبی دارند. چند علامت مشترک را که پرچم قرمز است کشف کنید که برای کمک به متخصص قلب باید به آنها کمک کنید.

درد قفسه سینه
اگر درد قفسه سینه دارید که شما را در مسیر متوقف می کند ، وقت آن است که به یک دکتر مراجعه کنید. در حالی که درد در قفسه سینه لزوماً به معنای حمله قلبی شما نیست ، اما هنوز هم دلیلی برای هشدار است. دلیل این امر این است که درد در قفسه سینه می تواند به معنای محدود شدن جریان خون باشد زیرا عروق شما بسیار تنگ هستند و خون نمی تواند آزادانه عبور کند. از طرف دیگر سو bad هاضمه یا سوختگی قلب می تواند افراد را دچار درد شدیدی کند. اگر علائم ادامه یافت ، ممکن است بخواهید برای آزمایش بیشتر به یک متخصص قلب مراجعه کنید تا اطمینان حاصل کنید که مسئله جدی تری نیست.

تنگی نفس
فکر اینکه نتوانید نفس بکشید ترسناک است. از آن بدتر ، شما می توانید نفس های عمیق بکشید ، اما هنوز احساس نمی کنید هوای کافی دارید. برای برخی ، این مسئله مربوط به قلب نیست. در حقیقت ، می تواند به دلیل آسم باشد. همچنین ، اگر شدید ورزش می کنید ، ممکن است احساس کنید باید سرعت خود را کم کنید تا بتوانید نفس خود را بکشید ، که معمول است. با این حال ، اگر مشکلی دارید که به سرعت برطرف نمی شود ، باید دلایل دیگر را نیز در نظر بگیرید و به یک متخصص قلب مراجعه کنید.

گاهی تنگی نفس می تواند نشانه ای از نارسایی قلبی باشد. گرچه این بدان معنا نیست که قلب شما کار نمی کند ، اما به این معنی است که درست کار نمی کند. اغلب اوقات ، این نقص عملکرد به دلیل تجمع مایعات در بدن است زیرا قلب شما پمپاژ نمی کند ، یا همانطور که باید حرکت می کند. این امر می تواند انجام کارهایی مانند دویدن ، یا آهسته دویدن ، یا ساده قدم زدن در طبقه بالا را دشوار کند.

شما قبلاً دچار حمله قلبی شده اید
برای بیمارانی که قبلاً از طریق آزمایش سخت ترسناک یک حمله قلبی رنج برده اند ، خوب است که برای قرار ملاقات های بعدی یا اقدامات لازم به متخصص قلب مراجعه کنید. روش هایی برای جلوگیری از حملات قلبی وجود دارد و پزشک می تواند به شما کمک کند تا در مسیر درست قرار گیرید و همین مسیر را ادامه دهید. به علاوه ، اگر به هر دلیلی در معرض مشکلات دیگری مانند سکته مغزی باشید ، پزشک می تواند مراقب پیشرفت شما باشد تا مطمئن شود که دوباره در یک وضعیت تهدید کننده زندگی قرار دارید.