Mutluluk Çubuğu Ve Sertleşme Sorunu Hakkında Her Şey

Eğer cinsel hayatınız sıkıntılı bu çok huzursuzluk verici bir durumdur. Genelde cinsel yaşamın kötü gitmesinin nedeni sağlık problemlerinden kaynaklıdır. Özellikle Sertleşme sorunu cinsellikte bir erkeğin yaşayacağı en büyük problemdir. Sertleşme bozukluğu yaşayan erkekler doktora başvurduklarında bu sorunu gidermek için ereksiyon hapları, sertleşme jelleri, vakum cihazları veya enjeksiyon tedavisi ile karşılaşırlar. Ancak sorun bu yöntemler ile çözülmez ise artık cerrahi müdahale gerekir. Bu tedavi yönteminin adı mutluluk çubuğu yöntemidir.

Mutluluk Çubuğu Hakkında

Mutluluk çubuğu bir cerrahi müdahaledir. Bu tedavinin geri dönüşü yoktur. Bu yüzden hastanın kararı çok önemlidir. Hasta önce bu tedaviyi olacaksa mutluluk çubuğu hakkında her şeyi bilmesi ve kabul etmesi gerekir. Mutluluk çubuğunun avantaj ve dez avantajlarını bilip ona göre ikna olmuş bir vaziyette bu yöntemi yaptırmalıdır:

Mutluluk çubuğunun bir diğer adı penis protezidir. Yani penisin içine penis görevi gören bir ve vücut içine tamamen gizlenen bir protezdir. Penis içerisinde tıp adı corpora cavernosum adında süngerimsi bir tabaka bulunur. Bu tabaka bir nevi işini görmez hale geldiği için sertleşme gerçekleşmez. Yaklaşık 1 saat süren bir operasyon ile bu doku silindir şeklinde olan sert ya da şişirilebilir bir protez ile değiştirilir. Hasta ameliyat olduktan sonra doktorun uygun görmesi halinde aynı gün taburcu olup evine gidebilir. Bu sayede artık erkek istediği kadar ilişkiye girebilir. Dışarıdan bakıldığında asla anlaşılamayan bir şekilde yapılan bu protez sertleşme sorunu olan her erkeğin sorununu kökten çözüme kavuşturur.

Mutluluk Çubuğu Çeşitleri 

Penis protezinin üç çeşidi vardır.
-Tek parçalı mutluluk çubuğu (Malleable) devamlı ereksiyon hallinde duran protezdir. Kişi cinsel ilişkiye her zaman hazırdır.
-Yarı sert mutluluk çubuğu yani iki parçalı mutluluk çubuğu
-Üç parçalı şişirilebilir mutluluk çubuğu yani istenildiği an şişirilebilen penis protezidir. Bu protez kendi içerisinde sadece  enine ve enine ve boyuna genişleyebilen mutluluk çubuğu olmak üzere ikiye ayrılır.
Mutluluk Çubuğu Etkileri

Öncelikle mutluluk çubuğunun kaygı uyandıracak hiç bir yan etkisi veya olumsuz etkisi yoktur. Gerçekleşen ameliyattan sonra 2-3 hafta boyunca ağrı, morarma ya da şişme görülebilir. Doktorunuz vereceği ağrı kesiciler ile bu durumdan çok fazla şikayetiniz olmayacaktır.  Ancak bu süreden sonra her şey eski haline döner ve ameliyattan geriye hiç bir şey kalmaz. Doktorunda onaylaması ile 4 hafta içerisinde sertleşme sorunu yaşamaksızın cinsel yaşamanıza geri dönebilirsiniz. Ameliyattan sonra cinsel haz alma orgazm ya da boşalma gibi sorunlar ile asla karşılaşmazsınız. Eskisi gibi hatta eskisinden daha iyi bir cinsel yaşam yaşamaya devam edebilirsiniz. En önemlisi de doğal yollar ile çocuk sahibi olabilir. Ancak penis boyunu büyümesi gibi hayalleriniz varsa, bu hayalden vazgeçin çünkü böyle bir durum asla gerçekleşmeyecektir.

Mutluluk Çubuğu Fiyatı

Mutluluk çubuğu fiyatı sizin seçiminize ya da size uygun olan protezi hastanenin seçmesine bağlıdır. Tabi hastanede kaldığınız süreç içerisindeki hastane masraflarını da unutmamak gerekir. Sağlık hizmetlerinden de yararlanmak mümkündür. Bir erkeğin sertleşme sorunu olmadan istediği an ilişkiye girebileceğini bilme duygusu hem öz güven açısından hem de moral açısından çok iyi bir durum olarak yanıyor. Ayrıca birçok evliliğin kurtulması da mutluluk çubuğu ile doğru orantılı olabiliyor. Sertleşme sorunu yaşayan ve utandığı için doktora gidemeyen erkekler ileride daha büyük sorunla ile karşılaşabilir. Bu durumun her hastalık gibi bir sağlık problemi olduğu gerçeğini aklımızdan çıkartmamamız gerekir.

Mutluluk çubuğu hakkında daha geniş bilgi almak için Mutlulukcubugu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.